Neodymový magnet kvádr 40x20x10xR95 N 80 °C, VMM10-N50
Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 20283
Množstevní sleva
1 - 4 ks
5 - 9 ks = sleva 10 %
10 - 19 ks = sleva 15 %
20 a více ks = sleva 20 %
Neohodnoceno
3637 neodymovy magnet kvadr 40x20x10xr95 n 80 c vmm10 n50
SLEVA 20% ?G_SLEVA20:20:CZK:P:f!2026-05-12-15:09,2026-05-13-06:13 Více za méně
Neodymový magnet ve tvaru kvádru o rozměru 40 x 20 x 10 mm je v atypickém provedení se dvěma dírami pro šroub se zápustnou hlavou. Jedná se o silný magnet, který má poniklovanou povrchovou úpravu proti korozi, výbornou maximální pracovní teplotou 80°C. Pokud tuto teplotu přesáhnete, ztratí magnet své vlastnosti. Odtrhová síla magnetu činí velmi pěkných 245 N.
Jak se měří odtrhová síla magnetu?
• Podložka musí být zhotovena z čisté oceli a její tloušťka činí alespoň 10 mm.
• Magnet je tažen kolmo na podložku.
Čím se snižuje magnetická síla magnetu?
• Magnet se předmětu nedotýká celou plochou, protože dotyčný předmět má nerovný povrch.
• Předmět je zkorodovaný.
Povrchová úprava magnetu
Neodymové magnet vs Fertitový magnet
Výhody (feritový magnet vs. neodymový magnet)
- Nejsilnější neodymové magnety unesou až tisícinásobek své váhy
- Minimální velikost neodymového magnetu překoná několikanásobně výkon feritového magnetu
Nevýhody (feritový magnet vs. neodymový magnet)
- Neodymové magnety jsou dražší
- Neodymové magnety jsou náchylné na korozi
Pro více informací přejděte na nejčastější otázky od zákazníků nebo nás kontaktujte.
Prohlášení REACH
Prohlášení ROHS
Doplňkové parametry
Kategorie: Neodymové magnety atypy
EAN: 8595133906289
Délka A (mm): 40
Šířka B (mm): 20
Výška C (mm): 10
Teplotní odolnost (°C): 80 °C
Odtrhová síla (kg): 24,5
Odtrhová síla (N): 245
Povrchová úprava: Nikl
Materiál: Neodym
Hmotnost (g): 60
Magnetické vlastnosti: VMM10-N50
Popis: atyp - se dvěma dírami pro šroub se zápustnou hlavou a s radiusem
Tolerance (± mm): 0,1
Tvar: Atypický
Tvar magnetu: Atypy
Velikost: Velký
Rozsah odtrhové síly (kg): 2–5 kg
Rozsah odtrhové síly (N): 20-50 N
Rozsah teplotní odolnosti (°C): 41–80 °C
Rozsah délky A (mm): 35–40 mm, 40–45 mm
Rozsah šířky B (mm): 15–20 mm, 20–25 mm
Rozsah výšky C (mm): 5–10 mm, 10–15 mm