Magnetický separátor průtokový MF 80/1-CIS-3P-N-3-80-S-P
Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 50164
Neohodnoceno
TESTOVACÍ METODA
Postup měření magnetické indukce
Postup měření odtrhové síly
Měříme leštěným ocelovým etalonem o průměru 10 mm a výšce 20 mm. Měření je provedeno v místě s konstrukčně nejvyšší odtrhovou silou - v místě pólových nástavců resp. v nejnižším bodě oblouku magnetického obvodu. Zaznamenáme sílu, při které došlo k odtržení etalonu. Zkoušku 3 x opakujeme a vypočteme průměrnou odtrhovou sílu.
Pro vaši informaci 10 N = cca 1 kg.
MAGNETICKÝ SEPARÁTOR PRŮTOKOVÝ MF 80/1-CIS-3P-N-3.1-80-S-P
 Široké pole průmyslového využití.
 Snadná instalace a obsluha.
 Propracovaný magnetický labyrint.
 Pro kapalná média, která nejsou nebezpečná.
Dokonalé vyčištění směsi
Snadné použití
Skvělé technické vlastnosti
Klíčové vlastnosti
Magnetický separátor průtokový MF 80/1-CIS-3P-N-3.1-80-S-P v provedení CIS pro kruhová potrubí. Pro čištění tekutých směsí od feromagnetických nečistot. Provedení separátoru z otryskávané nerezové oceli, těsnění Silikonová guma – také pro potravinářství (ATEST). Magnetický labyrint s účinnou konstrukcí pro záchyt nečistot. 4 magnetické tyče.  Silné neodymové magnety. Vstupní a výstupní rozměr separátoru je 80 mm. Ploché příruby s těsněním pro napojení na potrubí. Kvalitní strojní zpracování. Odtrhová síla je 147 N, magnetická síla činí 11.800 Gs. Maximální tlak pro provoz 2 barů, maximální teplota 80 °C. Hmotnost 10 kg.
Doplňkové parametry
Kategorie: Průmyslové magnety
EAN: 8595133932790
Materiál: Nerezová ocel DIN 1.4301, EN 10088, (X5CrNi 18-10), ČSN 17240, AISI 304, AKV 7
Odtrhová síla na plášti: 104 N
Magnetická indukce na jádře: 11.800 Gs
Hmotnost celková: 10 kg
Hmotnost magnetického jádra: 6,5 kg
Magnetická indukce na plášti: 8.300 Gs
Materiály pro separátory: Koření, Mák, Vápno, Guma, Sirup, Džem, Kojenecká výživa
Maximální tlak:: 2 bar
Odtrhová síla na jádře: 147 N
Počet magnetických tyčí: 4
Počet plášťů: Jednoplášťový
Povrchová úprava těla: Tryskání skleněnými kuličkami
Provedení: CIS
Připojení: 2x šroubení 3″ (88 mm)
STAV VÝROBKU: Nový
Teplotní odolnost magnetu: 80 °C (176°F) – maximální pracovní teplota
Těsnění: Silikon - také pro potravinářství (ATEST)
Vhodné do potravinářství: ANO
Vstup/výstup: Vnitřní ø trubky: 80 mm (3 5 ⁄32 in)